Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Meeloop stage Sales

Reeuwijk
40 Uren per week

Jij als gangmaker

Ben jij niet bang om de telefoon te pakken en krijg je energie van mensen, sales en lekker bezig zijn? Dan zoeken we jou!

Jij loopt stage binnen onze salesafdeling en draait vanaf dag één volop mee met het team. Geen stage waarbij je alleen maar meekijkt of koffie haalt . Je krijgt verantwoordelijkheid, leert hoe sales in de praktijk werkt en helpt ons team om iedere dag nét een beetje beter te worden.

Van het ondersteunen van accountmanagers en het voorbereiden van afspraken tot het bijhouden van administratie, opvolgen van leads en meedenken over commerciële acties: jij zorgt ervoor dat alles achter de schermen én aan de voorkant goed geregeld is.
En zie jij iets wat beter, slimmer of leuker kan? Laat het vooral weten. We vinden het juist leuk als je zelf met ideeën komt.

Solliciteren

Persoonsgegevens

PDF, DOC, DOCX (max MB)

Contactgegevens


CAPTCHA code

meer informatie

Meeloop stage Sales

Reeuwijk
40 Uren per week

Wat ga je doen?

  • Het ondersteunen van onze salescollega's bij hun dagelijkse werkzaamheden;
  • Het voorbereiden, plannen en opvolgen van klantafspraken;
  • Het bijhouden van onze CRM-systemen en commerciële administratie;
  • Het opvolgen van leads en commerciële kansen;
  • Het ondersteunen bij belacties en andere salesactiviteiten;
  • Het bedenken en uitvoeren van commerciële acties;
  • Het ondersteunen van accountmanagers bij klantcontact en relatiebeheer;
  • Het verzamelen en verwerken van commerciële informatie;
  • Het meedenken over hoe we onze salesprocessen slimmer kunnen maken;

    En natuurlijk: alles wat er tussendoor op je pad komt binnen onze salesafdeling.

Wat krijg je van i4talent?

  • Een toffe en leerzame stage binnen een ambitieus team;
  • Je draait echt mee en krijgt eigen verantwoordelijkheden;
  • Goede begeleiding, maar ook genoeg vrijheid om je eigen ding te doen;
  • De mogelijkheid om veel te leren over sales, klantcontact en commercie;
  • Een plek waar jouw ideeën daadwerkelijk worden gehoord;
  • Een informele werksfeer met gezellige collega's;
  • Leuke activiteiten, borrels en uitjes;
  • Een stagevergoeding;
  • En vooral: een stage waar je niet de hele dag naar de klok zit te kijken.

Wat breng jij mee?

  • Een mbo- of hbo-opleiding volgt in de richting van Commercie, Sales, Marketing,
  • Ondernemen of iets vergelijkbaars;
  • Energie krijgt van contact met mensen;
  • Niet bang is om de telefoon te pakken;
  • Communicatief sterk is en makkelijk een praatje maakt;
  • Commercieel denkt en kansen ziet;
  • Niet afwacht tot iemand zegt wat je moet doen;
  • Nauwkeurig is met administratie en afspraken;
  • Nieuwsgierig is en graag nieuwe dingen leert;
  • Zelfstandig kan werken, maar ook graag onderdeel is van een team;
  • En vooral: zin heeft om er een leuke én leerzame stage van te maken.

Dit zeggen gangmakers over ons

i4talent is een goede werkgever met een plezierige, informele bedrijfscultuur. Plezier in je werk en leren staan centraal. In de I4talent Academy kan gebruik gemaakt worden van leerlijnen en cursussen uit Udemy Business. Daarnaast hebben we een Azure platform om onze vaardigheden te verbeteren. Topwerkgever!

MENNO

Data professional
Foto Menno

Bij i4talent heb ik een tweede familie gevonden. Na een jaar elders gewerkt te hebben, ben ik terug omdat de unieke, gezellige sfeer me echt trok. We zijn allemaal bereid elkaar te helpen, waardoor het werk ontspannen en plezierig is. Als dingen even niet gaan zoals gehoopt, vinden we samen een oplossing. Het is een unieke plek waar iedereen zich welkom en gesteund voelt.

RUBEN

HQ – Fieldmanager
ruben

i4talent combineert werk, leren en plezier. Als detacheerder krijg je gevarieerde opdrachten met steeds nieuwe leermogelijkheden. De I4talent Academy biedt talloze cursussen, aangevuld met klassikale opties. Er zijn regelmatige evenementen, waaronder het jaarlijkse I4talent-feest en weekenduitjes zoals de wintersporttrip. Pluspunten zijn de auto en de coins voor de shop met diverse producten!

DENNIS

Finance professional
dennis

Waarom i4talent?

Bij i4talent ben je geen nummer dat op een opdracht wordt gezet. We kennen je, weten waar je goed in bent en kijken samen waar je naartoe wilt. Op basis daarvan zoeken we opdrachten die passen bij jouw inhoud, ambitie en persoonlijkheid. 

We werken vanuit drie pijlers: werken, leren en plezier. Je doet ervaring op bij verschillende organisaties, ontwikkelt jezelf via coaching en opleidingen, en blijft onderdeel van een club die elkaar ook buiten het werk opzoekt. Denk aan borrels, diners, trips, bootdagen en momenten die je niet in een standaard corporate agenda vindt. 

We zijn professioneel, direct en soms een tikje eigenwijs. Geen dikke lagen, geen loze beloftes. Wel korte lijnen, persoonlijke begeleiding en ruimte om zelf richting te geven aan je carrière. 

Bij i4talent zoeken we Gangmakers: mensen die initiatief nemen, energie brengen en anderen meenemen. Niet alleen omdat ze hard werken, maar omdat ze karakter tonen. Ze zien wat beter kan en beginnen gewoon.

Detachering uitgelegd

Bij i4talent kom je bij ons in dienst of werk je via onze ZZR-regeling en ga je aan de slag op opdrachten bij verschillende opdrachtgevers. Je hebt dus de zekerheid van een contract, salaris, begeleiding en collega’s, maar ook de afwisseling van werken in meerdere organisaties. 

Samen kijken we welke opdracht bij jou past. Niet alleen op functietitel, maar ook op inhoud, niveau, sector, team, reisafstand, ambitie en persoonlijkheid. Jij houdt regie over je ontwikkeling en het type opdrachten dat je doet. Wij zorgen voor het netwerk, de begeleiding en de juiste kansen. 

Door detachering leer je sneller dan in één vaste baan. Je ziet verschillende systemen, processen, teams en bedrijfsculturen van binnenuit. Zo bouw je brede ervaring op, ontdek je wat echt bij je past en blijf je in beweging. 

Sollicitatie tips

Laat je ambitie zien, niet alleen je cv
Bij i4talent zoeken we gangmakers: mensen die niet afwachten, maar initiatief tonen. Vertel in je sollicitatie dus niet alleen wat je gedaan hebt, maar vooral waarom je iets wilde bereiken en hoe je dat hebt aangepakt. Ambitie en drive zijn net zo belangrijk als ervaring.
Meer informatie? Neem contact op met
Isaura
funmanager

Onze sollicitatieProcedure

Geef je carrière een boost bij i4talent en start bij
toonaangevende opdrachtgevers!

reageer op een vacature

We zijn om te beginnen benieuwd naar je cv, je kunt ook je LinkedIn profiel achterlaten.

Beoordeling

We checken binnen 24 uur je profiel en zullen je naar aanleiding daarvan even bellen.

Eerste gesprek

Je komt gezellig naar ons leuke HQ in Reeuwijk voor een kennismaking. We gaan met je in gesprek over je kwaliteiten, doelen en ambities.

Terugkoppeling

Zijn we allebei enthousiast en heb je nog vragen?

Tweede gesprek

Je tweede gesprek vindt plaats bij de CPO Danielle Kleyheeg om te toetsen of jij het i4talent DNA bezit.

Contract

Tijd om je contract te tekenen en lid te worden van de i4talent familie!

Eerste week

Je eerste week geven we jou een warm welkom en zullen we je laten zien waarom wij #deleukstedetacheerdervanNederland zijn.

Tweede gesprek

Je tweede gesprek vindt plaats bij de CPO Danielle Kleyheeg om te toetsen of jij het i4talent DNA bezit.

Contract

Tijd om je contract te tekenen en lid te worden van de i4talent familie!

Eerste week

Je eerste week geven we jou een warm welkom en zullen we je laten zien waarom wij #deleukstedetacheerdervanNederland zijn.